Kadra pedagogiczna


Wicedyrektor Szkoły, mgr Aneta Rutkowska

e-mail: a.rutkowska@ckedukator.pl


NAUCZYCIELE

mgr Miron Boniakowski – przedmioty informatyczne

m_boniakowski-mini

e-mail: m.boniakowski@ckedukator.pl
Ukończyłem studia magisterskie o kierunku informatyka w zarządzaniu oraz studia podyplomowe w zakresie przedsiębiorczości i podstaw ekonomii. W charakterze nauczyciela przedmiotów informatycznych pracuję od 2006r. Informatyka oraz praca w szkole jest moją pasją i sprawia mi ogromną przyjemność. Posiadam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych począwszy od gimnazjalistów po osoby dorosłe. W trakcie zajęć staram się korzystać z innowacyjnych i nowoczesnych metod nauczania. Interesuję się sportem, motoryzacją, nowinkami technologicznymi oraz dobrym filmem.


mgr Maciej Kaźmierczak – historia, wiedza o społeczeństwie

maciej

e-mail: m.kazmierczak@ckedukator.pl
Na co dzień jestem nauczycielem historii w gimnazjum i szkole podstawowej.  Pracuje w szkolnictwie od  8 lat. Ukończyłem historię na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. W swojej pracy kieruję się mądrą łacińską sentencją : non scholae sed vitae discimus i staram się to wpoić moim podopiecznym. Kiedy znajdę wolny czas dużo biegam, lecz nie na maratonach tylko dla siebie.


mgr Izabela Jeziorska – rachunkowość

iza

e-mail: i.jeziorska@ckedukator.pl

Jestem absolwentką  Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego. Ukończyłam również Studia Podyplomowe z Kontroli i Audytu w Administracji Publicznej na Wydziale Administracji Akademii humanistycznej w Pułtusku oraz Podyplomowe Studia Rachunkowości w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Zawodowo Pracuje jako Koordynator ds. Księgowości, a nauczanie jest moja pasją oraz wyzwaniem. Prywatnie uwielbiam spędzać czas z rodzina zwiedzając nasz piękny kraj, czytając książki oraz uprawiając sport.


mgr Monika Michniewicz – język polski

e-mail: m.michniewicz@ckedukator.pl


dr n. med. Marek Konop – chemia

M.Konop

e-mail: m.konop@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Wydziału Chemii (sp. chemia środowiska) Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W lutym 2017 obroniłem pracę doktorską w Instytucie Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej im. M. Mossakowskiego Polskiej Akademii Nauk, uzyskując  stopień doktora nauk medycznych. Zawodowo związany jestem z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym, gdzie prowadzę badania naukowe oraz zajęcia dla Studentów Wydziału Lekarsko-Dentystycznego. Ukończyłem również studia podyplomowe z zakresu Prawa dowodowego, kryminalistyki, nauk pokrewnych w Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego. Praca jako nauczyciel to moja pasja i niekończące się wyzwania. W trakcie zajęć staram się korzystać z innowacyjnych i nowoczesnych metod nauczania, aby zajęcia nie były nudne dla Słuchaczy. Moje zainteresowania skupiają się wokół chemii medycznej, fizjologii  i medycyny, a także metod chemicznych stosowanych w kryminalistyce. W wolnych chwilach grywam w tenisa ziemnego i biegam, nie pogardzę również dobrą książką.


mgr Ewa Machujska – bezpieczeństwo i higiena pracy

ewa

e-mail: e.machujska@ckedukator.pl
Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie – Bezpieczeństwo i Higiena Pracy. Jestem również inspektorem ds. p.poż.  Na co dzień prowadzę swoją małą firmę – zajmując się szkoleniami i obsługą BHP, PPOŻ, kadrami jak również auditami w marketach.  Nie boję się nowych  wyzwań. W wolnych chwilach lubię czytać książki i oglądać filmy – tematyka  II wojna światowa. Interesują mnie również katastrofy lotnicze. Latem jeżdżę quadem, na rolkach i rowerze. Każdą wolną chwilę spędzam nad wodą, zimą zaś łyżwy. Lubię podróżować nie zależnie czy daleko czy blisko czy jako kierowca  czy pasażer…  byle przed siebie i w nieznane.


mgr Łukasz Oleksiak – język angielski

lukasz

e-mail: l.oleksiak@ckedukator.pl

Jestem absolwentem Akademii Humanistycznej w Ciechanowie, gdzie ukończyłem socjologię oraz Wyższej Szkoły Języków Obcych w Świeciu, gdzie studiowałem filologię angielską. Z natury jestem 197 centymetrowym pozytywnie zakręconym człowiekiem, który do wszystkiego podchodzi z uśmiechem na twarzy i nie boi się nowych wyzwań. Na co dzień jestem kierownikiem na stacji paliw ORLEN w Przasnyszu. Poza pracą miło spędzam czas w towarzystwie dwóch najwspanialszych kobiet jakie udało mi się poznać: żony Ewy i córeczki Amelii. Oprócz tego jestem fanem japońskich anime oraz Pingwinów z Madagaskaru. Poza domem lubię grać w piłkę nożną i od czasu do czasu „popykać” sobie na swojej konsoli.…..


mgr Jarosław Piech – geografia

jarek

e-mail: j.piech@ckedukator.pl
Jestem absolwentem Wydziału Nauk o Ziemi – kierunek geografia Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień pracuję w I Liceum Ogólnokształcącym w Ciechanowie przekazując wiedzę z zakresu geografii, a w przyszłości również z przyrody. Bardzo lubię kontakty interpersonalne oraz podróże, dlatego wykonywany zawód daje mi ogromną satysfakcję. Lubię kino s-f, jak każdy słuchać muzyki oraz pogłębiać wiedzę z farmakologii :). Zamiłowanie do podróży pozwala mi na nawiązywanie ciekawych znajomości i poznawanie miejsc oglądanych w młodości tylko na fotografiach.


mgr Kamila Pszczółkowska – fizyka

e-mail: k.pszczolkowska@ckedukator.pl


mgr Joanna Grabowska – praca biurowa, podstawy przedsiębiorczości

asia

e-mail: j.ostrowska@ckedukator.pl

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Logistyka w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie  oraz  studia licencjackie na kierunku Ekonomia. W czasie studiów I stopnia uczęszczałam do szkoły policealnej na kierunku technik logistyk.  Praca w szkole to kolejna dziedzina, dzięki której mogę się rozwijać.  Swoim słuchaczom  staram się przekazać swoje doświadczenie i wiedzę oraz  pokazać praktyczne zastosowanie przekazanej wiedzy. Na co dzień pracuję zawodowo, oraz uczę się angielskiego. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze , pływam oraz czytam książki o tematyce psychologicznej.


mgr Beata Mikiewicz-Lesińska – postępowanie w administracji

beata

e-mail: b.mikiewicz-lesinska@ckedukator.pl
Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego – Kierunek Finanse Publiczne i Administracja Skarbowa oraz studia licencjackie na kierunku Ekonomia. Posiadam również ukończone kursy z prowadzenia działalności rolniczej, jak i w zakresie rachunkowości ukończyłam kurs księgowego bilansisty. Bardzo lubię pracę z ludźmi i staram się prowadzić zajęcia poprzez nawiązywanie dobrego, ciepłego kontaktu. Prywatnie bardzo lubię spędzać czas z moją rodziną i czytać thrillery medyczne.


mgr Anna Meus – matematyka

e-mail: a.meus@ckedukator.pl


mgr Rafał Kaźmierczak – prawo

e-mail: r.kazmierczak@ckedukator.pl


mgr Izabela Chojnowska – biologia

iza ch

e-mail: i.chojnowska@ckedukator.pl
Ukończyłam studia magisterskie o kierunku biologia na Akademii Podlaskiej w Siedlcach oraz studia podyplomowe w zakresie chemii ,przyrody, muzyki i techniki. W charakterze nauczyciela pracuję od 2001 r. Swój zawód wykonuję z wielką pasją i zaangażowaniem .Posiadam doświadczenie  w nauczaniu różnych grup wiekowych. Przygotowuję uczniów do licznych konkursów przedmiotowych i artystycznych, gdzie uczniowie odnoszą znaczące sukcesy, również ogólnopolskie. Od kilku lat jestem opiekunem chóru szkolnego, SK PCK i koordynatorem programu profilaktycznego. Praca w szkole oraz uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach przedmiotowych, pozwoliło mi na nawiązanie pozytywnych relacji z uczniami i słuchaczami oraz umiejętność kreatywnego przekazywania wiedzy. Podejmuję, szereg działań charakteryzujących się nowatorskimi działaniami. Jako pedagog staram się rozwijać w uczniach to co najlepsze, pielęgnować to co cenne a przez to podnosić ich wiarę we własne siły.

W swojej życiu kieruję się mottem:

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

            nie przez to ,co ma, lecz przez to ,czym dzieli się z innymi” Jan Paweł II


mgr Anna Teodorska – bezpieczeństwo i higiena pracy

e-mil: a.teodorska@ckedukator.pl


Sekretarz Szkoły, mgr Marta Bujakowska

e-mail: m.belter@ckedukator.pl